Kategorie

Colourlock Soft Clean 5L środek do regularnego czyszczenia skóry

Producent: Colourlock
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 24h
szt.
625,00 zł

Opis

Soft Clean jest środkiem czyszczącym skutecznie usuwającym zabrudzenia i plamy na skórach gładkich. Soft Clean zawiera specjalną kombinację delikatnych komponentów czyszczących skóry. Usuwa zabrudzenia z powierzchni skóry nie uszkadzając jej, nie ściera farby. 

Zastosowanie w skórach licowych:

Skóra gładka w autach i meblach, torebkach, walizkach i galanterii skórzanej. Środek Colourlock Soft Clean skutecznie czyści powierzchnie skór gładkich. Użycie środka jest też zalecane przed farbowaniem powierzchni i przed wszystkimi zabiegami pielęgnacyjnymi. W wypadku zabrudzeń w wytłoczeniach skóry, pomocna jest szczoteczka Colourlock. Zawsze po czyszczeniu skórę należy zakonserwować odpowiednim środkiem w zależności od rodzaju skóry. Pielęgnacja chroni przed ponownym zabrudzeniem.

Skuteczność:

Największa szansa na usunięcie zatłuszczenia we własnym zakresie jest Przy świeżych plamach. Czym większe i mocniejsze są zatłuszczenia (w szczególności w wypadku kilkuletnich plam na meblach czy odzieży), tym mniejsza jest nadzieja na całkowite usunięcie problemu. W takich wypadkach zalecamy zlecenie usługi zakładowi profesjonalnemu. Możemy wykonać dla Państwa taką usługę, lub polecić warsztat który się tym zajmuje.

Aplikacja:

Wszystkie produkty należy najpierw sprawdzić w niewidocznym miejscu. Świeże plamy najlepiej usunąć natychmiast, za pomocą szmatki dobrze wchłaniającej wilgoć. Nałożyć pianę Soft Clean na gąbkę, czyścić delikatnie okrężnymi ruchami. Pozostałości usunąć miękką szmatką. W razie konieczności czynność powtórzyć. W wypadku wystąpienia zabrudzeń w zagłębieniach należy użyć szczoteczki Colourlock.

Po czyszczeniu pozostawić tapicerkę do wyschnięcia. Z uwagi na różne rodzaje skór i sposoby ich impregnowania, zalecane jest przeprowadzenie próby w niewidocznym miejscu, pozwalającej określenie stabilności farby. Minimum dwie godziny po użyciu środka czyszczącego można przystąpić do pielęgnacji.

Niektóre palmy nie dadzą się wyczyścić czy usunąć. W takich wypadkach po częściowym wyczyszczeniu należy je zafarbować farbami tonującymi.

Nie stosować do skór aniliniowych oraz szorstkich.

Pojemność: 5L

Kontakt

Poniedziałek-Piątek 10:00-17:00
Sobota 10.00-13.00

E-mail: sklep@bestseller.pl
Telefon: 736253079
Magazyn: ul. Krucza 4, Katowice