Kategorie

Finish Kare One Step Cleaner & Sealant 473ml AOI czyści i zabezpiecza lakier

Producent: Finish Kare
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 24h
szt.
45,00 zł

Opis

Finish Kare #215 One Step Cleaner & Sealant jest połączeniem składników czyszczących, mikro-polerujących oraz pierwszorzędnych wosków polimerowych. Rekomendowany do stosowania na powierzchniach które wymagają niewielkiej korekcji i oczyszczenia. Rezultatem zastosowania produktu jest otrzymanie czystej, połyskującej i zabezpieczonej powierzchni lakieru ze szczególnym efektem „wet show car”. To wszystko w jednym łatwym etapie. Doskonale sprawdza się na powierzchniach takich jak: lakier, chrom, gel coat, włókno szklane.

Sposób użycia:

Ten polimerowy Cleaner/Sealant może być aplikowany zarówno ręcznie jak i przy pomocy polerki orbitalnej lub rotacyjnej.

  1. Do stosowania ręcznego – nanieś produkt na miękki aplikator i aplikuj kolistymi ruchami. W przypadku zniszczonych powierzchni produkt należy "wpracowywać" w powierzchnię lakieru. Po kilku minutach i przeschnięciu produktu na powierzchni lakieru pojawi się mgiełka którą należy spolerować ręcznikiem z mikrofibry.
  2. Do stosowania maszynowego – aby usunąć utlenienia i drobne defekty lakieru poleruj za pomocą polerki orbitalnej oraz gąbek o odpowiedniej twardości. Pozostałości pasty usuń ręcznikiem z mikrofibry.

Pojemność: 473ml

Kontakt

Poniedziałek-Piątek 10:00-17:00
Sobota 10.00-13.00

E-mail: sklep@bestseller.pl
Telefon: 736253079
Magazyn: ul. Krucza 4, Katowice