Kategorie

Nanolex Ultra Glass Sealant SET trwała niewidzialna wycieraczka, nawet do 30.000km

Producent: Nanolex
Dostępność:
Czas realizacji: 24h
szt.
179,00 zł

Opis

Nanolex Ultra Glass Sealant to najlepsza powłoka na szyby dostępna na rynku. Powłoka zawiera możliwie największą technologicznie ilość czystych składników, m.in. nano-cząsteczki SiO₂ - molekuły, które odpowiadają za nadanie powierzchni niesamowitych właściwości hydrofobowych oraz trwałość ochrony.

Nanolex Ultra Glass Sealant to zaawansowana powłoka nanotechnologiczna, która odpycha wodę, tłuszcze i brud na powierzchniach szklanych. Powłoka zwiększa widoczność oraz minimalizuje potrzebę używania wycieraczek i płynu do spryskiwaczy, dzięki czemu w trudnych warunkach drogowych można dużo wygodniej podróżować. Ponadto, brud i owady można wyczyścić dużo łatwiej, a zimą szyba wolniej i słabiej zamarza. Krople wody uciekają z szyby już przy prędkości powyżej 50 km/h. Trwałość Nanolex Ultra Glass Sealant wynosi ok. 24 m-cy lub 30.000km. Aplikacja produktu jest tania i łatwa, ilość ok. 3 ml wystarcza na pokrycie szyby czołowej i dwóch bocznych. Powłoka testowana i używana przez niemiecki Zespół Motorsport Team Hohaus podczas pucharu VLN na torze Nürburgring. Powłoki Nanolex zaprojektowano i wyprodukowano w Niemczech.

Pojemeność: 30ml

W zestawie:

  • Nanolex Ultra Glass Sealant 30ml
  • Nanolex EX 200ml
  • Nanolex Premium Glass Polish 50ml
  • Nanolex Bawełniany Aplikator 3szt
  • Nanolex Ściereczka do polerowania 3szt
  • Nanolex Mikrofibra Fioletowa 1szt
  • Rękawica nitrylowa 1szt

Aplikacja powłoki: Umyj szybę, następnie bawełnianym aplikatorem za pomocą Glass Polish usuń z niej wszelkie zanieczyszczenia. Kolejnym krokiem jest dokładne umycie szyby z Glass Polish, po czym należy odtłuścić ją EXem. Ostatnim krokiem jest nałożenie powłoki, należy nanieść na aplikator kilka kropel produktu i dokładnie wetrzeć w szybę. Po 30 minutach można wstępnie dotrzeć powłokę, pełne utwardzenie następuje po 12 godzinach, wtedy docieramy szybę całkowicie

Kontakt

Poniedziałek-Piątek 10:00-17:00
Sobota 10.00-13.00

E-mail: sklep@bestseller.pl
Telefon: 736253079
Magazyn: ul. Krucza 4, Katowice