Kategorie

Shiny Garage Beads Carnauba Paste Wax 100ml wosk naturalny na bazie Carnauby

Producent: Shiny Garage
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 24h
szt.
65,00 zł

Opis

Najbardziej zaawansowany wosk w naszej ofercie Shiny Garage. Wiele miesięcy testów umożliwiło nam na przygotowanie idealnego produktu na sezon letni.

Wosk Beads jest woskiem naturalnym bazującym na najtrwalszym wosku na świecie - Carnauba. W małym słoiczku znajdziesz jednak coś więcej ponieważ naszą mieszankę wzbogaciliśmy o dodatkowe 4 woski, które w połączeniu z polimerami tworzą produkt naszym zdaniem idealny. Wosk bardzo ładnie wyciąga głębie, nadaje połysk, dzięki tłustej konsystencji bardzo łatwo się rozprowadza, a polimery sprawiają że świetnie odpycha wodę i pozwala uzyskać trwałość na poziomie 3 miesięcy.

Aplikacja:
Pamiętaj, aby stosować wosk Beads na chłodny, czysty lakier możesz wspomóc się cleanerem jeżeli jest to konieczne. Produkt aplikuj w cieniu, w temperaturze otoczenia 8-25C. Staraj się nakładać cienką warstwę, a po 3-7 minutach wypoleruj. W warunkach zimowych i temperaturze aplikacji 10C wosk odpowiednio wiązał się z lakierem po 6 minutach, przy wyższych temperaturach ten proces może być krótszy. Pracuj zawsze na jednym elemencie, po wypolerowaniu wosku przetrzyj raz jeszcze lakier samochodu czystą mikrofibrą w celu nadania idealnego połysku.

Pojemność: 100ml

Kontakt

Poniedziałek-Piątek 10:00-17:00
Sobota 10.00-13.00

E-mail: sklep@bestseller.pl
Telefon: 736253079
Magazyn: ul. Krucza 4, Katowice