Kategorie

ValetPRO glinka Blue Traditional Clay Bar 100g do dekontaminacji lakieru

Producent: ValetPRO
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 24h
szt.
33,00 zł

Opis

ValetPRO Blue Traditional Clay Bar głęboko oczyszcza lakier, szyby i inne elementy nadwozia z przyspojonego brudu, takiego jak nalot przemysłowy i środowiskowy, smoła, soki z drzew, nadając czyszczonym powierzchniom idealnej czystości i gładkości.

Najwyższe noty na Detailing World. ValePRO Blue Traditional Clay Bar została wysoko oceniona w testach specjalistów z Detailing World - największym na świecie forum o zaawansowanej pielęgnacji aut!

Masz pewność, że kupujesz sprawdzony produkt najwyższej jakości. Glinka ValetPRO to najwyższej jakości produkt, sprawdzony przez miliony entuzjastów i profesjonalistów! Niezwykle bezpieczna, nawet dla laika! Glinka ValetPRO jest bardzo plastyczna, co oznacza nie tylko wysoki komfort w pracy, ale również to, że nawet laik nie narobi nią hologramów na aucie!

Jako lubrykantu sotosujesz tylko wodę! Nie potrzebujesz drogich lubrykantów do glinki ValetPRO! Jako lubrykanta (płynu do poślizgu) używasz wody z kilkoma kroplami szamponu samochowego! Nie zawiera środków mogących mieć niekorzystny wpływ na lakier.

Agresywność: średnia

Krótka instrukcja stosowania glinki ValetPRO:

  1. Auto powinno być dokładnie umyte przed glinkowaniem!
  2. Do zabiegu oprócz glinki potrzebna będzie woda z kilkoma kroplami szamponu samochodowego w atomizerze.
  3. Ugniatamy glinkę rękoma - tak jak plastelinę i formujemy z niej "krążek".
  4. Spryskujemy panel auta wodą, następnie ślizgowym ruchem pocieramy glinką lakier, zbierając zanieczyszczenia. Ważne jest aby glinka się ślizgała po mokrym od wody lakierze - nie można stosować glinki na suchy lakier!
  5. Od czasu do czasu, gdy glinka nabierze zanieczyszczeń ugniatamy ją ponownie i pracujemy jak wyżej.
  6. Gdy skończymy glinkowanie panelu sprawdzamy palcem, czy lakier jest gładki i upewniamy się, że usuneliśmy cały nalot i przyspojone zanieczyszczenia.
  7. Przechodzimy do następnego panelu i powtarzamy czynności, aż do ukończenia całego auta.

Waga: 100g

Kontakt

Poniedziałek-Piątek 10:00-17:00
Sobota 10.00-13.00

E-mail: sklep@bestseller.pl
Telefon: 736253079
Magazyn: ul. Krucza 4, Katowice