Kategorie

Zestaw past Menzerna 2500+3800+Power Lock 1L pasty polerskie + zabezpieczenie

Producent: Menzerna
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 24h
szt.
399,00 zł

Opis

Kompletny zestaw Menzerna do korekty lakier

Menzerna Medium Cut Polish 2500 to pasta polerska o umiarkowanej mocy. Skutecznie niweluje defekty lakieru. Usuwa szlif o granulacji 2500. Nie zawiera silikonu. Zminimalizowane pylenie w trakcie polerowania maszynowego. Do użycia z piankowymi padami polerskimi.

Menzerna Super Finish+ 3800 to nowe oznaczenie dla niedostępnej dotychczas na polskim rynku, cenionej wśród detailerów na całym świecie pasty wykończeniowej. Jest to pierwsza z past które niemiecki producent stworzył z myślą o doskonałym wykończeniu odpornych na zarysowania lakierów ceramicznych. Pasta z linii profesjonalnej używana w niemieckich fabrykach samochodów do wykończenia i nadania połysku nowym lakierom teraz dostępna jest również dla entuzjastów car detailingu. Dzięki zastosowaniu bardzo drobno zmielonych cząstek ściernych pozwala na osiągnięcie doskonałego wykończenia i ultymatywnego połysku lakierowanej powierzchni. Nie zawiera silikonu. Zminimalizowane pylenie w trakcie polerowania maszynowego. Do użycia z piankowymi, miękkimi padami polerskimi.

Menzerna Power Lock Protection jest wysokiej klasy woskiem przeznaczonym do każdego rodzaju lakieru samochodowego. Najbardziej charakterystyczne cechy produktu to doskonała, długo utrzymująca się powłoka ochronna i rewelacyjny efekt wizualny typu "wet look". Przed nałożeniem wosku Power Lock Protection zaleca się przeprowadzenie pełnej korekty lakieru.

Zestaw zawiera:

  • Menzerna Medium Cut Polish 2500 1L
  • Menzerna Super Finish+ 3800 1L
  • Menzerna Power Lock Protection 1L

Kontakt

Pracujemy od 10:00-16:00
od poniedziałku do piątku

E-mail: sklep@bestseller.pl
Telefon: +48 736-253-079
Gadu-Gadu: 52458737